zabiegi estetyczne na ciało

Jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe obszary, z nieskończenie wielkim rezultatem.

Chcesz szybko, efektywnie i bez wyrzeczeń pozbyć się zbędnych kilogramów, mankamentów własnego ciała i sprawić, by skóra na powrót stała się jędrna i pozbawiona cellulitu? Od lat stanowi to również wyzwanie dla naukowców, którzy niezmiennie i wytrwale próbują sprostać tej potrzebie pań na całym świecie, tworząc zaawansowane technologie usuwania tkanki tłuszczowej. Efekty tych starań trafiają do gabinetów medycznych, kosmetycznych i odnowy biologicznej także w Polsce. Najnowsza i najbardziej efektywna technologia trafiła też do Autoryzowanego Ośrodka – Salonu Fonte Belle.

slider2

Za pomocą niezwykle wysoko wyspecjalizowanych urządzenia można skutecznie i bezboleśnie wywalczyć wymodelowaną i zgrabną sylwetkę. Metoda masażu oparta jest na technice masażu podciśnieniowego znanego w Polsce od 15 lat. Jednak użycie zmechanizowanych głowic masujących oraz podciśnieniu na rolkach sprawia, że jest to dosłownie i w przenośni REWOLUCJA. Skóra otrzymuje, aż 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm kw. wraz z każdym pełnym ruchem jednej głowicy. Dwie głowice umożliwiają przeprowadzenie zabiegu w sposób symetryczny, a ponadto dają możliwość dotarcia do miejsc trudno dostępnych, takich jak kolana, kostki. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż całego ciała.

imm_copertinabtcestetica_54Co możesz osiągnąć?

 • rozbijanie zlokalizowanej tkanki tłuszczowej na brzuchu, „boczkach”, zewnętrznych udach
 • zmniejszenie poprzez modelowanie i tonizowanie talii i brzucha, pleców
 • modelowanie wewnętrznych partii ud, kolan, łydek, kostek
  • rozwiązywanie problemów z cellulitem: wodnym, tłuszczowym, włóknistym
  • stymulacja elastyczności tkanki całego ciała
  • ujędrnianie piersi, ramion, brzucha, pośladków, ud
  • dotlenianie skóry i poprawienie mikrokrążenia

mg4518_47

Skuteczna walka z cellulitem, głęboko zlokalizowanym tłuszczem i wszelkimi objawami starzenia się skóry!

Błyskawicznie wyszczupla, ujędrnia, podnosi pośladki, wspomaga wymianę międzykomórkową. Efektem zabiegów jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i wymodelowanie sylwetki. Pobudzane są głębokie warstwy skóry, przez co następuje zwiększona praca fibroplastów a tym samym produkcja elastyny oraz kolagenu.  Zabiegi mają również działanie lecznicze: poprawiają cyrkulacje krwi i limfy, odblokowują się kanaliki limfatyczne. Bardzo istotnym elementem terapii jest picie minimum 1,5 płynów dziennie. Zwiększone przyjmowanie płynów wpływa na usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych, toksyn oraz może pomóc na zmniejszenie apetytu. Aby osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego [ od 10 do 20 sesji ], 2 do 3 razy w tygodniu lub codziennie. Przed zabiegiem skóra musi być czyta, bez kremów i balsamów. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu.

Kliknij w cennik, aby powiększyć.

Young beauty naked woman sitting

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami.

AG5A8469_1AG5A8652_1

 

Innowacyjność – połączenie tradycyjnej medycyny chińskiej i zaawansowanej technologii.RMF flyer BtoC-1

Wpływ na organizm w trakcie leczenia:

 • Przywracanie równowagi jonowej – ciało składa się z miliardów naładowanych cząstek elementarnych, jonów, które są używane w elektrycznych reakcjach zachodzących w organizmie. Gdy te jony mają nieprawidlowy ładunek,  reakcje elektryczne tracą skuteczność, a poza innymi skutkami, mogą zaburzyć estetykę ciała.
 • Poprawa mikrokrążenia – krew przenosi niezbędne składniki odżywcze i tlen w organizmie. Poprawa funkcjonowania układu krążenia pozwala na dostarczanie wielu składników odżywczych do miejsc, gdzie są one potrzebne oraz  dostarcza tlen do mitochondriów w celu zwiększenia produkcji energii.
 • Przyspieszenie metabolizmu – przyspieszony metabolizm zużywa więcej kalorii do produkcji energii i spala więcej tłuszczu.
 • Stymulacja układu limfatycznego – układ limfatyczny jest odpowiedzialny za transport wody i toksyn I jest ściśle powiązany z układem sercowo-naczyniowym. Z czasem jego praca jest spowolniona i blokowana. Stymulacja układu limfatycznego  likwiduje blokady i przyspiesza eliminację toksyn z organizmu.
 • Odwodnienie oraz dekompozycja komórek tłuszczowych – nadmiar wody, który jest uwięziony w komórkach tłuszczowych sprawia, że wydają się większe niż są w rzeczywistości. RMF Biocybernetic usuwa wodę  I rozkłada komórki tłuszczowe na kwasy tłuszczowe, które organizm może wykorzystać w postaci energii.

Wpływ działania zabiegu na wszystkich powyżej wymienionych poziomach  całkowicie odmienia wygląd estetyczny ciała, ale również wpływa na ogólną poprawę zdrowia w wyniku usunięcia nadmiaru wody, tłuszczu oraz produktów ubocznych przemiany materii.

LIFTING I URMF flyer BtoC-15JĘDRNIENIE SKÓRY NA BIUŚCIE – urządzenie wykorzystuje naturalną zdolność regeneracji organizmu. Pobudza do stymulowania produkcji zdrowych komórek, przywraca prawidłową strukturę tkanki łącznej na piersiach , normalizuje wymianę elektrolitów i drenuje z nadmiernej  ilości płynu i toksyn.

NIEZWYKŁE EFEKTY PRZY ZABIEGACH NA  CELLULIT – cellulit nie tworzy tylko skumulowana tkanka tłuszczowa. Jest to klaster składający się z tłuszczu, wody i zbędnych metabolitów uwięzionych w opuchniętych kieszeniach unieruchomionych pod skórą. W tych częściach przepływ krwi i składników odżywczych jest ograniczony a otaczająca tkanka jest uszkodzona oraz nieelastyczna w wyniku odkształcenia powierzchni skóry. W częściach ciała, gdzie krązenie jest osłabione powstaje obrzęk, który objawia się na powierzchni skóry jako „skórka pomarańczowa” z jednoczesnym osłabieniem jędrności skóry. Permamentne osłabienie cyrkulacji wpływa na pogłębienie się zastojów wody oraz wolniejsze usuwanie tłuszczu oraz  szkodliwych substancji. Poprawia się dotlenienie komórek,  zostaje przywrócona równowaga biologiczna tkanek, wzrasta mikrokrążenie oraz zostaje przyspieszona eliminacja nadmiaru wody I toksyn. Proces eliminacji cellulitu nie kończy się po zakończeniu leczenia – pobudzone komórki i tkanki będą kontynuować proces odnawiania się przez pewien czas po zabiegu. Dzięki zabiegom wzrasta napięcie skóry I tkanki podskórnej, co dodatkowo przyczynia się do ogólnego wyglądu ciała.RMF flyer BtoC-13

UTRATA WAGI I REDUKCJA TKANKI TŁUSZCZOWEJ -ALTERNATYWA DLA LIPOSUKCJI CHIRURGICZNEJ – zabieg jest naturalną alternatywą dla inwazyjnej chirurgii plastycznej, która wykorzystując rewolucyjną technologię usuwa tłuszcz z niechcianych obszarów. zabieg stymuluje produkcję zdrowych komórek, przyspiesza metabolizm tłuszczów, drenuje nadmiar płynów i toksyn z organizmu. Jest to szczególnie skuteczne w redukcji nadmiaru tłuszczu na brzuchu , pośladkach i biodrach, bardzo dobre rezultaty są widoczne również na nogach i ramionach.

OBRZĘKI – DRENAŻ LIMFATYCZNY – zabiegi przywracają równowagę wody i elektrolitów w komórkach oraz przestrzeni międzykomórkowej, poprawiają przemianę materii i stymulują mikrokrążenie. Wpływają one na przyspieszenie usunięcia zanieczyszczeń i toksyn poprzez stymulację procesu drenażu limfatycznego, co prowadzi do detoksykacji organizmu. Tkanka jest odżywiona i dotleniona, a obrzęk jest zmniejszony.

ZABIEGI RELAKSACYJNE – zabiegi relaksacyjne są świetne na uspokojenie, jeśli pacjenci żyją pod wpływem stresu . Czas zabiegu wynosi około dziesięciu minut, zmniejsza napięcie nerwowe, likwiduje zły nastrój i daje poczucie spokoju i zadowolenia.

Do zabiegów należy się przygotować, 7 dni przed zabiegiem należy pić 2l wody dziennie, ograniczyć picie kawy, czarnej herbaty, alkoholu i palenie papierosów.

Kliknij w cennik, aby powiększyć.

Young beauty naked woman sitting

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami.

AG5A8542_1