Oxy Pro Age

– jest najbardziej zaawansowanym technologicznie systemem dermoinfuzji tlenowej do zabiegów regeneracji skóry twarzy i ciała.

Tlenowe zabiegi dermoinfuzji są skuteczną i nieinwazyjną metodą stosowaną na najczęstsze problemy skórne. Stymulują mikrokrążenie, co warunkuje osiągnięcie naturalnych i długoterminowych efektów, widocznych już po pierwszym zabiegu. Mogą być stosowane jako samodzielny zabieg albo jako zabieg wspomagający. Są również świetną alternatywą dla zabiegów z użyciem wypełniaczy.

DZIAŁANIE

Urządzenie pobiera tlen z atmosfery, po czym oddziela go od pozostałych składników (głównie azotu i dwutlenku węgla), a następnie podaje go pod ciśnieniem większym niż atmosferyczne. Specjalna głowica nawiewa powietrze na skórę i dotlenienia ją poprawiając mikrokrążenie. Tajemnica sukcesu tego urządzenia to jednak nie tylko tlen, ale jego połączenie z selektywnie dobranymi produktami kosmetycznymi, które ze względu na tlen mogą być transportowane do najgłębszych warstw skóry właściwej.

GŁOWICA

Czysty tlen, podaje się na skórę podczas ciągłego przepływu 5 litrów na minutę wraz z nano-kosmetykami, które zawierają składniki aktywne. Dzięki temu wnikają głębiej oraz działają na określony problem skóry. Dzięki połączeniu tlenu i nanotechnologii wystarczy bardzo mała ilość kosmetyku – ok. 5 ml w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Linia kosmetyków przeznaczona do pracy z urządzeniem OxyProAge. Przy jej tworzeniu zwrócono specjalną uwagę na dobór składników. Za pomocą nanotechnologii, połączeniu komórek macierzystych pochodzenia roślinnego i kwasu hialuronowego została stworzona najnowsza generacja kosmetyków, która optymalizuje wyniki zabiegów twarz.

LINIA KOSMETYKÓW FORMUŁA W NANO TECHNOLOGII

  • Składniki aktywne przebadane dermatologicznie
  • Nanoskładniki
  • Brak parabenów
  • Testy skuteczności przeprowadzone przez wiodące laboratoria badawcze

nano kosmetyki