zabiegi na paznokcie i dłonie

AG5A8644_1Manicure żelowy i hybrydowy jest idealny dla Pań, które nie mają czasu na typowe, cotygodniowe malowanie paznokci. Znakomity na urlopy czy wyjazdy służbowe.

Żelowanie paznokci (podbudowa i wydłużanie na własnej płytce paznokcia) i lakier hybrydowy (bezpośrednio na płytkę paznokcia) cechuje się tym, że nie uszkadza płytki paznokcia, co czyni z niego fantastyczną alternatywę na przykład dla tipsów i paznokci akrylowych. Wygląda bardzo naturalnie, jest cienki i elastyczny.

Zabieg lakierem hybrydowym trwa około 70 minut- utrzymuje się ok. 3 tygodni.

Zabieg żelem trwa około 90 minut – utrzymuje się ok. 4 tygodni.

Manicure żelowy i hybrydowy to wspaniały sposób na utrzymanie pięknego i lśniącego koloru paznokci. Po zabiegu paznokcie są błyszczące lub matowe, odporne na uszkodzenia i rozdwajanie przez długi czas, a żel lub lakier nie odpryskuje i nie rysuje się. Paznokcie nie tracą też blasku i charakterystycznego „mokrego połysku”.

CENNIK:

manicure i malowanie lakierem – 40 zł

manicure hybrydowy paznokci – 70 zł

żelowanie paznokci  – 100 zł

przedłużanie paznokci żelem na formie – 120zł

zdobienie paznokci – 10 -25 zł

maska parafinowa na dłonie – 25 zł

usuwanie hybrydy – 40 zł

usuwanie żelu – 50 zł

naprawa 1 paznokcia – 10 zł

 

Zadbane dłonie to idealne rozwiązanie problemów ze zniszczoną skórą rak. Osoby borykające się z suchym i popękanym naskórkiem na dłoniach, mogą odetchnąć. Po zabiegu z wykorzystaniem parafiny od razu zobaczymy różnicę. Dłonie staną się miękkie i cudownie gładkie. Efekt tego zabiegu utrzymuje się do kilku dni. 

Parafina posiada specjalne substancje o właściwościach natłuszczających. Zaletą parafiny jest długie utrzymywanie ciepła, w wyniku którego pory się otwierają, krążenie usprawnia, a substancje pielęgnacyjne znajdujące się w środkach kosmetycznych wchłaniają się dużo szybciej. W wyniku zabiegu parafinowego skóra dłoni jest w wyczuwalny sposób bardziej miękka, jędrna i nawilżona. Jest to zasługa parafiny, która idealnie poprawia kondycję przesuszonej, szorstkiej skóry. Rozgrzewająca kąpiel parafinowa skutecznie usprawnia krążenie, rozluźnia mięśnie i łagodzi bóle stawów. Co więcej, wzmacnia ona paznokcie z tendencją do rozdwajania się. Warto wiedzieć, że parafina hamuje proces starzenia się skóry i skutecznie niweluje przebarwienia.