ICOONE®

 – to jedyna technologia, która może leczyć nieskończenie małe z nieskończenie wielkim rezultatem. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry.

icoone-treatmentheads-screen-rvb-300dpi_55

Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry. Jest to opatentowana technologia Roboderm, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE to nowa metoda leczenia skóry.

Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, które oferuje zabiegi dla wszystkich pacjentów bez względu na rodzaj skóry oraz wiek. Jest to ogromna innowacja w przeciwieństwie do innych urządzeń dostępnych na rynku, których praca oparta jest na zasadzie masażu podciśnieniowego

rolki rolki2rolki1

Tylko w urządzeniu Icoone mamy 3 rodzaje podciśnienia (patent):

  1. w głowicy głównej (np. przy pracy na starych bliznach i w medycynie sportowej)
  2. tylko poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach (np. przy skórze naczyniowej, na świeżych bliznach, wręcz stanach zapalnych po liposukcji, po mastektomii, kiedy oddziaływanie na problem jest niezbędne niemal natychmiast po zabiegu co jest możliwe dzięki Icoon z możliwością zamknięcie podciśnienia w komorze głównej i zostawienia tylko na mikrootworach).
  3. poprzez głowicę główną i mikrootwory umieszczone w rolkach jednocześnie, np. przy modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, cellulicie (zwiększając moc rozmasujemy mocniej fałd skóry bez jej rozciągania, ponieważ mikrootwory w rolkach podtrzymują po zewnętrznych stronach fałd skóry i chronią przed rozciągnięciem.

robotwin-2

ICOONE wprowadza też kolejną, niesamowitą innowację: zabieg symetryczny! Dwie głowice ROBOTWINS do leczenia całego ciała w naturalny sposób, podwajają korzyści i oszczędzają czas zabiegu. Dostarczają wysoce przyjemnych doznań z gwarancją szybkich i zadowalających efektów. ICOONE daje nam możliwość wyboru pomiędzy 7 specjalnymi głowicami zabiegowymi:

  • Głowica Robosolo jest przeznaczona do pracy na dużych obszarach ciała, na głęboko zlokalizowanych złogach tłuszczu.
  • ✔ Głowice Robotwins przeznaczone są do pracy oburącz i przeprowadzenia masażu symetrycznego.
  • ✔ Głowica Robomini to najmniejsza na świecie zmotoryzowana głowica przeznaczona do pracy na twarzy, szyi i dekolcie oraz na trudno dostępnych obszarach na ciele. Wykorzystywana bardzo często przy pracy na bliznach, przykurczach, zapaleniu ścięgien.
  • ✔ Głowica Robomikro z 3 różnymi mikro końcówkami przeznaczona jest do pracy na twarzy, bezpośrednio na powiekach (jedyne urządzenie na rynku, które daje możliwość pracy bezpośrednio na powiece górnej i dolnej), ustach, zmarszczkach a dzięki zastosowaniu multi mikrostymulacji mamy gwarancję efektów zabiegowych z zachowaniem ogromnego szacunku dla skóry.Robomikro – z trzema różnymi mikrokońcówkami

Dla kogo przeznaczony jest ICOONE®?

Zabiegi ICOONE skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry w menu ICOONE znajdziemy programy medyczne i kosmetyczne, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta.

JEST IDEALNYM ROZWIĄZANIEM DLA OSÓB:icoone

• Walczących z nadwagą i cellulitem w różnym stopniu.
• Bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych.
• Mających problem z luźną i mało jędrną skórą.
• Z problemami naczyniowymi, rozstępami i obrzękami.
• Po zabiegach liposukcji, przed i po zabiegach chirurgicznych, operacjach cieśni nadgarstka i ścięgien.
• Dla kobiet po porodach, chcących wrócić do sylwetki z przed ciąży.
• Cierpiących na blizny pooperacyjne i pooparzeniowe, które z różnych względów nie chcą lub nie kwalifikują się do zabiegów chirurgicznych.
• Mających bóle mięśni, bóle pleców i karku spowodowane nieprawidłową postawą ciała.
• Dla osób uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport w przygotowaniu do wysiłku, po kontuzjach, złamaniach i zwichnięciach.
• Dla osób, które żyją intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

  • ICOONE® to naukowe podejście do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a także nowa, skuteczna metoda modelowania sylwetki, walki z cellulitem, z którym walczy ok. 70-80 proc. kobiet, luźną skórą, obrzękami limfatycznymi, bliznami oraz wieloma innymi problemami skórnymi. ICOONE® to urządzenie, które zostało opracowane w odpowiedzi na najnowsze badania kliniczne z 2005 roku, dotyczące skóry. Zostały one przeprowadzone przez prof. Jean Claude Guimberteau, specjalistę chirurgii rekonstrukcyjnej, który wykazał, że tkanka złożona jest z nieskończonej sieci mikrowakuoli, które ułożone są w chaotyczny i fragmentaryczny sposób, a nie jak do tej pory sądzono z koncentrycznych i uwarstwowionych blaszkowo przestrzeni. Badania te przyczyniły się do powstania ICOONE – urządzenia, którego twórcą jest Gianfranco Tudico, były dyrektor produkcji LPG Systems, twórca najważniejszych urządzeń i technologii tej firmy.
  • wokuole2wokuole1wokuoleroll-zoom-tissue
  • ICOONE® jest najnowszą technologią, pozwalającą na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Wielka rewolucja, którą reprezentuje ICOONE® to nowa metoda leczenia skóry. W jego menu znajdziemy także całą gamę programów medycznych, które wykorzystywane są po zabiegach liposukcji, ale także pozwalają na zniwelowanie blizn pooperacyjnych i oparzeniowych, bóli mięśniowych, pleców i karku, luźnej skóry, a także regulują perystaltykę jelit, rozluźniając mięśnie przepony brzusznej. Ma on także zastosowanie w przypadku osób mających problemy z naczyniami krwionośnymi, ponieważ pobudza mikrokrążenie kapilarów, reaktywując krążenie limfatyczne oraz likwidując obrzęki.